Kurs


Kurs våren 2019 trykk her


 


NYE KURS  TIL HØSTEN


trykk på lenken og alle kurs og påmelding kommer opp 


https://medlem.deltager.no/dansing/kdk_dansekurs_hosten_2018



KDK Høst 2018 Vågsbygd Kultursenter

Tid Hall Oppstart Trener

Mandag

Sportsdans Gruppe 3 16.00-17.45 Aula Uke 34


Dansemiks Gull (3.semerter) 5-8 år 17.45-18.30 Aula Uke 35 Nina Marie/Norunn


Sportsdans Gruppe 2 18.30-20.00 Aula Uke 34 Ole Thomas


Freestyle Øvet 3 19.00-20.30 Gymsal Uke 34 Nina Marie


Egentrening/privattime FS 20-30-21.00 Gymsal



Tirsdag

Dans og Moro 3-6 år Introkurs 16.15-17.00 Aula Uke 36 Ole Thomas


Dansemiks bronse (1. semester) 4-6 år 16.15-17.00 Kjos hallen Uke 35 Nina Marie/Vetle


Dansemiks Sølv (2. semester) 4-7 år 17.00-17.45 Kjos hallen Uke 35 Nina Marie/Julie


Nybegynner Sportsdans 10-13 år 17.00-17.45 Aula Uke 36 Ole Thomas


Introkurs Freestyle 8-12 17.45-18.30 Aula Uke 36 Nina Marie


Freestyle Øvet 3 18.30-20.00 Aula Uke 34 Nina Maria

Freestyle Øvet 2 18.30-20.00 Aula Uke 34 Nina Marie

Freestyle Øvet 1 18.30-20.00 Aula Uke 34 Nina Marie

Rekrutt 1 Freestyle 8-12 18.30-20.00 Aula Uke 35 Nina Marie


Voksen Selskapsdans 19.00-20.00 Gymsal vindu Uke 37 Vetle


Egentrening/privattime SP 19.00-20.00 Gymsal vegg Uke 34


Basiatrening Alle 20.00-20.45 Gymsal vindu Uke 34 Nina Marie


Onsdag

Sportsdans Gruppe 2 16.00-17.30 Aula Uke 34 Ole Thomas


Introkurs Sportsdans 7-10 16.15-17.00 Gymsal vegg Uke 36


Latino Mix 8-12 år 16.15-17.00 Gymsal vindu Uke 36


Nybegynner Sportsdans 6-8 år år 17.30-18.15 Aula Uke 36 Julie


Sportsdans Gruppe 1 18.15-19.00 Aula Uke 34 Julie


Sportsdans Gruppe 3 19.00-20.30 Gymsal Uke 34


Freestyle Øvet 3 19.00-20.30 Gymsal Uke 34 Nina Marie


Freestyle Øvet 2 19.00-20.30 Gymsal Uke 34 Nina Marie


Torsdag

Freestyle Øvet 1 16.00-17.30 Aula Uke 34 Nina marie

Freestyle Øvet 2 16.00-17.30 Aula Uke 34 Nina marie

Freestyle Øvet 3 16.00-17.30 Aula Uke 34 Nina marie


Egentrening/Privattime FS 17.30-18.00 Aula Uke 34


Sportsdans Fellestrening G1 G2 G3 Basic18.00-19.00 Aula Uke 34 Ole Thomas


Sportsdans Fellestrening G2 G3 19.00-20.00 Gymsal Uke 34


Sportsdans Fellestrening (G2) G3 20.00-21.00 Gymsal Uke 34


Fredag

Egentrening/Privattimer Sportsdans 16.00-20.00 Gymsal Uke 34


Egentrening/Privattimer Freestyle 16.00-20.00 Gymsal Uke 34